OV  KSČM  DOMAŽLICE

Volební  kampaň  zahájena

Vážené občanky, vážení občané,

           KSČM prosazuje zásadu, že volební kampaň začíná ihned po sečtení volebních hlasů ve volbách předcházejících, ale protože víme, že převážná část občanů je stávajícím politickým systémem značně znechucená a pozornost mu moc nevěnuje, musíme i my krátce před volbami zintenzívnit svoji propagační práci.

           V Plzeňském kraji byla oficiálně zahájena předvolební kampaň v sobotu 26. srpna v přírodním areálu v Caparticích, turistickém centru Českého lesa. Téměř dvěma stovkám účastníků se představila většina kandidátů z našeho kraje. Lídr kandidátky Jiří Valenta seznámil přítomné s prioritami jednotlivých kandidátů a dále už pokračoval poměrně netradiční program.

           Sportovně turistickou náplň slunečného dne připravili organizátoři z domažlického okresu. Zdatní turisté si vyšli na Výhledy k pomníku Jindřicha Šimona Baara, odkud je překrásný výhled na celé Domažlicko. Jiná skupina vyjela na vrchol Čerchova, kde je rozhledna a mimo jiné i příjemná restaurace s trochu provokativním názvem „U Lenina“.

           V areálu byla možnost projet se na koni, vyzkoušet střelecké umění se vzduchovými a airsoftovými zbraněmi, hodit polenem a předvést se mohli i sekáči při práci s kosou. Tyto atrakce byly pojaty jsou soutěžní a vítězové byly na závěr příjemně odměněni. O tom, jaká příjemná nálada zde panovala, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

           Nyní bude už následovat kontaktní volební kampaň, například 14. září odpoledne na domažlickém náměstí, ale i dalšími. Jsme pevně přesvědčeni, že dnes více než jindy platí to, že vláda by se měla vrátit do rukou lidu.

           K tomu nabízíme i kandidátku 20 lidí, z nichž každý má odborné i morální předpoklady být dobrým zastupitelem občanů. Naše kandidátka bude vystupovat jako jednotný tým.

           Záleží na každém z nás budeme-li se dále dívat jak stát spěje k obecnému bankrotu nebo se již konečně začne naplňovat demokratická zásada – vláda lidu pro lid. Nikdo by neměl na konci října chybět u volební urny.

Přejeme Vám šťastnou volbu.