OV  KSČM  DOMAŽLICE

 

 

 

 

 

Společenský ples  2018

           Společenský ples v Domažlicích, který připravují lidé a pro lidi, kterým bije srdce nalevo, to je už hodně dlouho tradiční akcí. Stejně tak tradiční je i setkání s přáteli z Plzeňska, bohatá tombola i návštěva hostů, kteří nás zastupují v českém i evropském parlamentu.

           Dobrá muzika a skvělá vystoupení taneční skupiny Avanti pod vedením Marie Glätzerové jsou zárukou toho, že se žádný návštěvník nebude nudit. Letošní ples byl ale zase o něco bohatší. Odloudit ženám jejich tanečníky se snažila skupina čarodějnic. Ty naštěstí nechaly košťata doma, tak k žádnému vážnému únosu nedošlo.

           Specifickým bodem programu byla vzpomínka na Miloslava Ransdorfa u příležitosti jeho nedožitých narozenin. Moderátorkou plesu totiž byla Helena Suchá, bývalá Mílova asistentka a přítomen byl i Jaromír Kohlíček, dlouholetý Ransdorfův kolega a kamarád. Oba pak mají velkou zásluhu o vznik „Knihovny Miloslava Ransdorfa“, která obsahuje na 50 tisíc svazků.

           S organizací půlnoční tomboly přijeli organizátorům plesu pomoci Pat a Mat. Jak se společné dílo vydařilo a jak se návštěvníci bavili zjistíte, když se podíváte do naší „Fotogalerie“.

                                                                                                   Tisková komise OV KSČM