OV  KSČM  DOMAŽLICE

Vojtěch  Filip  nás  přijel  podpořit

             Ve čtvrtek 14. září se domažlickým občanům přišli představit naši kandidáti do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Nepřízeň počasí eliminoval svojí přítomností předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip. Ve svém vystoupení podpořil kandidáty z našeho kraje a rovněž v několika příkladech vysvětlit přítomným, o čem vlastně je práce komunistických poslanců, co v minulém období v parlamentu prosazovali a co je čeká v novém funkčním období.

             Poté se kandidáti rozešli po náměstí, aby se mohli osobně potkat s dalšími občany a seznámit je s tím, co se to vlastně koná. Samozřejmostí bylo rozdávání informačních materiálů o našem programu i drobných reklamních předmětů. Mezi mládeži měly největší úspěch balónky nafouknuté héliem.

             V podvečer se zájemci sešli v malém sále místní sokolovny, aby v příjemném prostředí (a hlavně pod střechou) diskutovali se soudruhem Filipem o všem, co je z práce strany i parlamentu zajímalo. Besedu zdárně řídil místopředseda OV KSČM Domažlice Ladislav Urban, který na závěr předal Vojtěchu Filipovi upomínkové dárky z Domažlic.

             Několik fotografií z celého odpoledne si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.