OV  KSČM  DOMAŽLICE

 

 

 

 

 

AKCE  ROKU  2017

           Počátek letošního roku je bohatý na mnoho akcí, které pro sebe i pro širokou občanskou veřejnost organizují komunisté našeho okresu, někdy i ve spolupráci s Kluby českého pohraničí a Levicovými kluby žen.

           Třetí lednovou sobotu se zvolení delegáti sešli v zasedací místnosti OV na nominační konferenci. Hlavním bodem jednání byla volba kandidátů z našeho okresu pro volby do Poslanecké sněmovny PČR na podzim letošního roku. Neméně významná je i změna ve funkci předsedy OV - dlouholetého předsedu RSDr. Ladislava Urbana vystřídá od prvního března ve funkci Ing. Petr Žáček, dosavadní místopředseda.

           I komunisté věří, že změna je život, proto byl tradiční Třešničkový ples vystřídán sedmnáctého února Společenským plesem. Tradiční znaky našich plesů - dobrá nálada, příjemná atmosféra i bohatá tombola - však byly zachovány. Pevně věříme, že tomu tak bude i v budoucnu.

           Oslavy Mezinárodního dne žen se konaly na mnoha místech našeho okresu. Největší oslavy byly v Domažlicích, Holýšově a v Klenčí pod Čerchovem.

           Jak to na uvedených akcích vypadalo, se můžete podívat v naší fotogalerii.